Leotechin pölynsidontalaitteita on nyt saatavilla meiltä! Näiden MOTOFOG-mallien käyttöönottoon riittää vesilähde, jonka jälkeen tykki on heti toimintavalmiudessa. MOTOFOG on erittäin kustannustehokas, sillä sitä varten ei tarvita virtalähteitä. Pienikokoinen ja kevyt tykki säästää myös tilaa.
Leotechin pölynsidontalaitteet perustuvat atomisoituun sumusuihketeknologiaan, jonka avulla voidaan säästää vettä ja kohdistaa tarkka suihke hyvinkin tarkasti halutulle alueelle. MLOTOFOG-malleja on erilaisia, ja niiden avulla on mahdollista tehdä töitä aiheuttamatta melu- ja ympäristöhaittoja!

Monipuolisimmat maarakennuskoneet sekä Suomen laajin valikoima nykyaikaisia työlaitteita purkuun, saneeraukseen ja materiaalin kierrätykseen.
02-637 5860
Facebook
Instagram
LinkedIn
Briefly in English